سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سایت معرفی بازیهای رایانه ای

این وبلاگ درمورد بازی های رایانه ای است

 

داستان بازی دوم چندین سال بعد از وقایع نسخه اول رخ می دهد. جایی که در آن ریکو در سواحل آمریکای جنوبی در حال آفتاب گرفتن و تفریح کردن است و سعی دارد از گذشته خود و این که یک مامور CIA بوده است بگریزد. اما این تفریح او بزودی و با تلفن یک همکار قدیمی به نام Maria Kane به پایان می رسد. گیم پلی بازی بیشترین تغییر نسبت به نسخه قبل را داشته است و تقریبا می توان گفت به طور کامل تغییر کرده و پیشرفت چشم گیری داشته است.

به طور کلی چه چیز هایی نسبت به نسخه قبلی فرق کرده و بهبود یافته؟

1:گرافیک که تا حدود 70 درصد بهبود یافته!!

2:فیزیک فوق العاده بازی نسبت به نسخه قبل

3:محیط بزرگتر بازی

4:تنوع اسلحه های زییاد

5:تنوع مراحل بیشتر

...................................

معایب:طراحی چهره ها هنوز جای کار بسیار داره !!!

همچنین چتر کاراکتر وقتی بازش میکنه و ازش جدا میشه معلوم نیست کجا میره و دوباره همون چتر رو باز میکنه که خیلی احمقانه هست !!!

نکات اضافه شده در بازی نسبت به نسخه قبلی:


هوا , زمین , آب و زیر آب : justcause 2 آزاد گزاشته هر جایی را در بالاترین ارتفاع و پایین ترین ارتفاع بین جنگل ها , کوه های برفی , کویر ها و بیابان ها , شهر ها و بقیه , همه در 600 مایل مربع برای گردش و خراب کردن است.

گرفتن هرچیزی در فاصله ی 200 فیت به وسیله ی چنگک شامل دشمنان , ماشین ها , ساختمان ها و زمین.

همینطور نجات دادن خود با چتر نجات مخصوص ریکو.
همچنین بازی خیلی شما رو سرگرم میکنه چون ماموریت های هیجان انگیز و زیاد اصلی و فرعی داره !!!

همچنین امکانات زییادی در محیط جزیره وجود داره که شما میتونید از اون ها استفاده بکنید !!!

.............................................

تاریخ انتشار این بازی به سال 2010 تاخییر خورده هست.............................................

نکته مهم:

سیستم اتوموبیل ها نیز بسیار پیشرفت کرده از کنترل ماشین ها گرفته تا شرایط آب و هوایی ماشین ها.

هدایت ماشین ها در شرایط مختلف آب و هوایی تاثیر دارد!!

مثلا در هوای بارانی ممکن است ماین با سرعت زیاد لیز بخورد و بچرخد همینطور کنترل ماشین بسیار زیبا و واقعی شده است و راحت می توان احساس کرد که در یک اتوموبیل واقعی نشته اید.

در منطقه ی Panau آب و هوا بسیار متنوع و متفاوت است مانند قله های برفی و باتلاق ها و مرداب ها همچنین بیابان ها و جنگل های بارانی که به طور زیبایی کار شده است و یکی از مهمترین ویژگی این بازی است. واقعا زیبا و طبیعی هست..

............................................

هوش مصنوعی در بازی بسیار بالا رفته و مثل نسخه قبلی نیست و همچنین دشمنان از هر راهی برای کشتن شما استفاده میکنند

.............................................

بازی در منطقه استوایی San Esperito رخ میدهد.

 

 

ریکو علاوه بر توانایی‌های خودش از امکانات خوبی نیز بهره می‌برد. در بازی بیش از 100 نوع وسیله نقلیه مختلف وجود خواهند داشت و علاوه بر این بیش از 50 نوع اسلحه در اختیار ریکو خواهد بود. برای تنوع هم نوعی سیستم BlackMarket به بازی اضافه شده است که در آن شما می‌توانید انواع معامله‌ها را درباره سلاح و وسیله نقلیه و نیروی پشتیبانی انجام دهید و علاوه بر آن بیش از 2000 قطعه برای اسلحه و ماشین‌ها قرار داده شده است به این صورت که می‌توانید ماشین‌ها و اسلحه را تقویت کنید. غیر از آن ریکو به وسایل دیگر مانند دوربین‌های مخصوص و اسلحه‌های جالبی دسترسی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به RPG و C4 اشاره کرد که در بازی اول حضور نداشتند. اما به بحث آزادی و گشت و گذار که می‌رسیم آقای یوهانسون بیان می‌کند که شما آزادید هرکار که دوست داشتید بکنید. در مقابل شما هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما آزادید که بکشید، آزادید که بگردید، آزادید که بدزدید و آزادید که هر کاری بکنید اما این آزادی انواع خود را دارد که تاکتیک‌های شما تعیین کننده آن‌ها هستند. شما می‌توانید تاکتیک‌های مختلف را امتحان کنید اما مطمئنا از تعداد کمی از آن‌ها نتیجه می‌گیرید و باید خلاقیت خود را بکار بیندازید. برای مثال حمله کردن با هلی کوپتر به یک پایگاه نظامی که با سیستم دفاعی موشکی پشتیبانی می‌شود، کار درستی نیست و به راحتی خود را به کشتن می‌دهید. پس باید

سعی کنید که مناسبترین راه رو انتخاب کنید !!!

 

کمی بیشتر درباره ریکو و داستان

 

اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.

 

شخصیت اصلی این نسخه همان شخصیت نسخه ی قبل یعنی ریکو نام دارد . ریکو که پس از انجام دادن ماموریت قبلی قصد داشت در آرامش کامل زندگی خود را ادامه دهد به جزیره ای به نام Panau میرود و زندگی آرامی را شروع می کند اما دوباره دوستان او با او تماس میگیرند و ماموریتی به او می دهند با پول بسیار هنگفتی که این مساله باعث میشود ریکو زندگی آرام خود را رها کند و به جنگ با گروههای مافیایی بپردازد . ماموریت ریکو پیدا کردن و کشتن شخصی به نام Tom Sheldon که یکی از دوستان قدیمی ریکو و از اعضای سابق گروه مافیایی آنها بوده است می باشد . Tom مدارک بسیار مهمی را از گروه خود سرقت می کند و به گروهش خیانت می کند و قصد دارد تا این مدارک را به گروههای مافیایی رقیب تحویل دهد .

 

در کل شاید داستان بازی کمی کلیشه ای باشد اما ناشر گفته که سازندگان سعی کردند که داستان بازی نیست به نسخه قبلی پیچیده تر باشد که خیلی خوبه !!!

 

 [ چهارشنبه 97/1/15 ] [ 7:56 عصر ] [ سهندسخنی ]

نظر

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه